Zníženie nákladov na teplo

Využívajte optimálne nastavenie teploty, pre každú miestnosť samostatne a moderným spôsobom.

Náš tip: úsporné inteligentné termostatické hlavice dokážu náklady na teplo znížiť až o 40%.

Inteligentná termostatická hlavica umožňuje ovládať vykurovanie domácnosti odkiaľkoľvek pomocou mobilnej aplikácie. Zariadenie zvyšuje efektivitu vykurovania a ušetrí vám náklady na energie. Termostatická hlavica disponuje radom inteligentných funkcií, ako je možnosť automatického plánovania, detekcia otvoreného okna či podpora ovládania hlasom cez hlasových asistentov Amazon Alexa a Google Assistent. Vďaka chytrej aplikácii si môžete nastaviť zapnutie kúrenia podľa polohy Vášho mobilného telefónu. Možno tak zapnúť kúrenie, akonáhle sa priblížite domov, alebo v zadaný čas.

Inteligentné kúrenie

Chcete mať väčšiu kontrolu nad vykurovaním? Tak iste oceníte termostatickú hlavicu s ktorou bude správa kúrenia bezproblémová. Väčšina modelov sa hodí na radiátory, ktoré sú osadené termostatickým ventilom RA, RAV, RAVL a M30. 

Vhodnou funkciou takejto hlavice je bezdrôtová komunikácia,
vďaka čomu máte možnosť zapojenia ventilu v rámci inteligentnej domácnosti, vrátane možnosti hlasového ovládania cez smart asistenta Google Assistant, Amazon Alexa, Tuya, Apple Siri skratky a pod.

Zdroj: https://setrimeprenas.sk/ako-znizit-spotrebu/